Świetlica „Słoneczko” przyłącza się do Akcji Czyścioch 2015

GOPS_Kowala

Centrum Wolontariatu przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kowali zaprasza wolontariuszy i mieszkańców gminy Kowala do włączenia się w Akcję Czyścioch 2015, którego organizatorem jest Urząd Gminy w Kowali przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kowali.

Do akcji, jak co roku, przyłącza się Świetlica „Słoneczko”.

Start: 18 kwietnia 2015 roku, godz. 15:00
Miejsce spotkania: Świetlica „Słoneczko”Trablice
Dla najwytrwalszych Czyściochów niespodzianka

Dla chętnych również możliwość przyłączenia się do akcji w Kowali.

Start: 18 kwietnia 2015 roku, godz. 09:30
Miejsce spotkania: Świetlica „Szansa”Kowala

Akcja Czyścioch organizowana jest czwarty raz w naszej gminie. Uczestniczą w niej wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjum, a także świetlice środowiskowe. W akcję bardzo chętnie włączają się strażacy, wolontariusze, seniorzy, klienci ops, pracownicy różnych instytucji. Celem tego dnia jest zwrócenie uwagi mieszkańców naszej gminy na wagę utrzymania czystości zarówno w miejscu swojego zamieszkania jak też w miejscach publicznych.

Porządek, czystość i estetyka naszej gminy to nasze wspólne zadanie i wspólna odpowiedzialność, to przykład również proekologicznego wychowania najmłodszego pokolenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!!!

na podstawie: gopskowala.pl