Relacja z wyjazdu na galę FEN 7 w Bydgoszczy

Zloty Team

24 kwietnia w Bydgoszczy nasz sąsiad Albert Odzimkowski w walce wieczoru gali Fight Exclusive Night 7 w formule MMA zmierzył się z Litwinem Mindaugasem Verzbickasem. Albert, który miał kontrolę nad pojedynkiem przez większość starcia w końcówce pierwszej rundy poddał walkę po duszeniu przez rywala.

Razem z Albertem do Bydgoszczy wybrała się grupa fanów z naszej gminy, aby wspierać go w czasie gali. Poniżej relacja z wyjazdu.

Dnia 24 kwietnia o godzinie 12.00, mocną 30-sto osobową grupą, wyjechaliśmy spod kościoła w Trablicach. Mimo długiej, bo prawie 400 kilometrowej podróży humory dopisywały wszystkim uczestnikom wyprawy. Na gali Fight Exclusive Night 7 stawiliśmy się godzinę przed rozpoczęciem. Korzystając z okazji zwiedziliśmy Bydgoszcz. Gala okazała się bardzo dobrze zorganizowaną a my byliśmy jedną z największych grup kibiców. Albert stoczył świetną walkę. Niestety, jak to w życiu bywa, nie zawsze można wygrywać. Albert, podobnie jak cała hala, była zachwycona naszym zgraniem oraz dopingiem. Albert zawsze będzie przez nas wspierany i widzimy się już za 5 tygodni na następnej walce – mamy nadzieje, że w jeszcze większym składzie.

Pragniemy podziękować Wójtowi Gminy Kowala – Panu Tadeuszowi Osińskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu.

Relacja: Tomasz Bryśkiewicz

Dla wszystkich tych, którzy nie widzieli walki Alberta na żywo, bądź relacji na Polsacie poniżej zamieszczam link do walki:

Albert Odzimkowski vs Mindaugas Verzbickas – cała walka