Koniec przygody Trablic w rozgrywkach o Puchar Wójta

kosow

21 czerwca na stadionie gminnym w Kowali odbyły się ostatnie mecze grupowe XII rozgrywek o Puchar Wójta gminy Kowala. Tego dnia drużyna z Trablic podejmowała ekipę z Kosowa.

Obie drużyny przystępowały do tego spotkania mając na koncie zwycięstwo nad drużyną Rożek. Dzięki lepszemu bilansowi bramek (więcej goli strzelonych) pierwsze miejsce w grupie zajmowały Trablice i aby awansować do półfinału rozgrywek drużynie z Trablic potrzebny był co najmniej remis, natomiast drużyna z Kosowa musiała to spotkanie wygrać.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że nie będzie to łatwe spotkanie dla żadnej z ekip. Gra toczyła się głównie w środku boiska, a chwilową przewagę miała raz jedna a raz druga drużyna. Na przerwę obie drużyny schodziły z zerowym dorobkiem bramkowym. Na początku drugiej połowy więcej z gry miała drużyna z Trablic, która przez kilka minut nie opuszczała połowy Kosowa. Jednak im bliżej końca tym Kosów, który potrzebował zwycięstwa do awansu do półfinału, mocniej atakował. Na nieszczęście drużyny Trablic 2 minuty przed końcem spotkania po zamieszaniu w polu karnym piłkę do naszej bramki skierował zawodnik Kosowa – Damian Zawadzki. Trablice próbowały jeszcze odrobić straty, ale zabrakło już czasu i do półfinału rozgrywek awansował Kosów, a drużyna z Trablic żegna się już z XII Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kowala.

Pomimo porażki nie mamy się czego wstydzić. Piłkarze z Trablic pokazali, że potrafią grać w piłkę i są trudnym przeciwnikiem do pokonania. Może w przyszłym roku 13 – ty turniej będzie dla nas szczęśliwy?

Trablice 0 : 1 Kosów

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bilans

1. Kosów 2 6 4:1
2. Trablice 2 3 4:3
3. Rożki 2 0 3:7

Zapraszamy na półfinały rozgrywek, które odbędą się w niedzielę 28 czerwca.

O godzinie 14:30 zmierzą się drużyny z Mazowszan/Huty Mazowszańskiej i Kosowa, natomiast o godz. 16:00 zespoły z Augustowa i Kotarwic.