Trablice zwycięskie w pojedynku z Rożkami

trablicerozki

W niedzielne popołudnie 14 czerwca, na stadionie gminnym w Kowali, swój udział w rozgrywkach o Puchar Wójta Gminy Kowala zainaugurowali piłkarze z Trablic. W swoim pierwszym meczu turnieju podejmowaliśmy drużynę Rożek, dla których mecz z Trablicami był „być albo nie być” w rozgrywkach o puchar Wójta.

Przez długie fragmenty gry mecz był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie mogła osiągnąć przewagi na boisku. Po jednej z akcji to drużyna z Rożek cieszyła się z prowadzenia i prowadzenia nie oddała, aż do przerwy. Druga połowa rozpoczęła się od doprowadzenia do remisu drużyny z Trablic dzięki bramce Bartłomieja Rogowskiego. Gol Kacpra Praska sprawił, że prowadziliśmy już 2:1 i to my byliśmy bliżej zwycięstwa. Jednak utrata gola przez Rożki sprawiła, że zaczęli mocniej atakować, aby doprowadzić do wyrównania. I ta sztuka udała się drużynie z Rożek i mieliśmy 2:2. Jednak końcówka należała do Trablic. Dzięki golom zdobytym przez Andrzeja Kołtuna i Pawła Kołtuna, po ostatnim gwizdku sędziego to piłkarze z Trablic i kibice naszej drużyny cieszyli się ze zwycięstwa 4:2.

Nie było to łatwe zwycięstwo. Był to mecz walki, okraszony wieloma ciekawymi zagraniami np. takim oto rzutem wolnym w naszym wykonaniu (Trablice w zielonych koszulkach) po którym „niewiele brakowało”:

Drużyna z Rożek wysoko postawiła poprzeczkę, tym większe gratulacje dla naszych piłkarzy.

W związku ze zmianą godzin rozgrywania spotkań Trablice zagrają o awans z grupy z drużyną z Kosowa w przyszłą niedzielę, 21 czerwca o 13:45, . Drużyna Rożek żegna się z turniejem.

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bilans
1. Trablice 1 3 4:2
1. Kosów 1 3 3:1
3. Rożki 2 0 3:7

Trablice 4 : 2 Rożki

Bramki dla Trablic: Rogowski Bartłomiej, Prasek Kacper, Kołtun Andrzej, Kołtun Paweł

Zachęcamy do wspierania naszych zawodników!