Albert Odzimkowski na gali FEN 8 w Kołobrzegu!

albert

W piątek 31 lipca w Kołobrzegu odbędzie się gala Fight Exclusive Night 8 „Summer Edition”. W czasie tej gali swoją walkę w kategorii 77kg stoczy Albert Odzimkowski. Przeciwnikiem Alberta będzie Emil Weber Meek z Norwegii. 

Alberta nie trzeba nikomu w Trablicach przedstawiać. Jednak wypełniając redaktorski obowiązek napiszę, że Albert reprezentuje Szkołę Walki Drwala. Jest wychowankiem Radomskiego Klubu Taekwondo, a profesjonalną karierę rozpoczął w 2010 roku. Albert stoczył 9 walk, z czego 7 wygrał. Mierzy 182 cm i waży 77 kg.

Kim jest przeciwnik Alberta?

Emil Weber Meek jest równolatkiem Alberta i reprezentuje klub MMA Trondheim. Emil Webber Meek stoczył 7 walk, z czego 5 wygrał. Mierzy 180 cm i waży 77 kg.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć walkę Alberta na miejscu w Kołobrzegu bilety na galę FEN 8 „Summer Edition” dostępne są w sprzedaży internetowej na stronach ticketpro.pleventim.pl.

Wszyscy ci, którzy nie będą mogli zobaczyć walki Alberta w Kołobrzegu będą mieli szansę zobaczyć jego pojedynek w telewizji. Początek transmisji o godz. 19.00 na Polsat Sport, a od godz. 21.50 na otwartym Polsacie.

Zapowiedź walki:

Albert, powodzenia!