Spotkanie sąsiedzkie coraz bliżej

sasiad

Rozpoczynamy odliczanie do spotkania sąsiedzkiego w Trablicach. Już za 8 dni, w sobotę 1 sierpnia od godz. 14.00 rozpoczynamy nasze wspólne biesiadowanie.

Wcześniej, bo we wtorek 28 lipca na godz. 18.00 do domu ks. Kotlarza zapraszamy tych, którzy chcą pomóc w organizacji tego wydarzenia na spotkanie organizacyjne.

Jak będzie wyglądał ten dzień?

Otóż będzie to impreza o charakterze artystycznym pod hasłem „Pawim Okiem”. Odbywać się będzie na placu przy Izbie Pamięci ks. Romana Kotlarza. W programie wiele bezpłatnych atrakcji dla całej rodziny m.in. fotobudka, w której będzie można zrobić sobie zabawne, pamiątkowe zdjęcie, zaprezentują się także lokalni artyści z rękodziełem artystycznym, a na scenie wystąpi lokalny zespół muzyczny i młody tancerz. Nie zabraknie gier, zabaw, konkursów plastycznych dla najmłodszych oraz malowania twarzy oraz „salonu fryzjerskiego”. Animatorzy przygotowują szereg zajęć manualnych!

Na uczestników spotkania będą czekały kiełbaski z grilla i słodki poczęstunek.

Prosimy o kontakt wszystkich tych, którzy chcieliby zaprezentować swe prace w czasie spotkania sąsiedzkiego. Liczymy, że włączą się Państwo w organizację tego wydarzenia typu – sąsiedzi sąsiadom.