Trablice bez Pracowni Orange ;-(

bezorange

We wpisie z dnia 10 lipca Staramy się o Pracownię Orange w Trablicach, informowaliśmy, że wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Gminy Kowala złożyliśmy wniosek o utworzenie Pracowni Orange w naszej miejscowości. Dziś na stronie www.pracownieorange.pl podano wyniki I etapu konkursu.

Spośród 1018 wniosków komisja wybrała 50 zgłoszeń spośród, których internauci wybiorą 26 ostatecznych lokalizacji Pracowni Orange. Niestety, wśród finalistów nie znalazła się nasza propozycja co oznacza, że w tym roku w Trablicach nie powstanie Pracownia Orange.

W myśl zasady „pierwsze koty za płoty” nie załamujemy się i wciąż staramy się o środki z zewnątrz dla naszej miejscowości.  W międzyczasie kiedy Fundacja Orange decydowała o składzie 50 szczęśliwców, którzy przeszli do II etapu konkursu, ponownie we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Gminy Kowala złożyliśmy kolejny projekt, o którym napiszę wkrótce.

Dla zainteresowanych chcących oddać głos w plebiscycie na ostateczną lokalizację Pracowni Orange podaję link:
https://glosuj.pracownieorange.pl/

Przypominamy, że do 26 lipca można składać wnioski o środki z BZ WBK w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”, o którym pisałem we wpisie https://trablice.pl/2015/06/zbieramy-pomysly-na-konkurs-tu-mieszkam-tu-zmieniam/. Czekamy na propozycje. Czasu pozostało niewiele.

%d