Zwycięstwo Alberta nad „Hulkiem” z Norwegii!

meek-odzimkowski

Miniony weekend był pełen emocji dla mieszkańców Trablic. W sobotę odbyło się pierwsze spotkanie sąsiedzkie „Pawim okiem”, a dzień wcześniej w piątek 31 lipca nasz sąsiad Albert Odzimkowski stoczył swoją kolejną walkę w formule MMA. Jak informowałem we wpisie Albert Odzimkowski na gali FEN 8 w Kołobrzegu! Albert wyjechał nad polskie morze, aby tam zmierzyć się ze swoim rywalem z Norwegii – Emilem „Hulkiem” Weberem Meekiem.

Albert, który do pojedynku z Norwegiem mógł się pochwalić 5 zwycięstwami w 7 stoczonych walkach, chciał przełamać passę dwóch porażek z rzędu. Od chwili wyjścia Alberta z szatni było widać jak bardzo jest skoncentrowany i zdeterminowany, aby w tym pojedynku odnieść zwycięstwo. Samego przebiegu walki nie będę opisywał, bo żadne słowa nie oddadzą tego co zobaczyliśmy w ringu. W trzech krótkich słowach – „moc, energia, adrenalina!” i szóste zwycięstwo stało się rzeczywistością. Dla tych, którzy nie widzieli pojedynku zamieszczam skrót walki:

http://www.polsatsport.pl/Film/Emil-Weber-Meek-Vs-Albert-Odzimkowski-Skrot-Walki_6322227/index.html

A to co Albert powiedział po walce:

http://www.polsatsport.pl/Film/Odzimkowski-Zrobilem-To-Dla-Kibicow_6322228/

Albert powiedział m.in., że „(…) dużo osób, po tych dwóch porażkach, zwątpiło we mnie (…)”. Albert, zapewniamy, że mieszkańcy Trablic nie zwątpili i życzą Ci samych sukcesów.

Powodzenia w kolejnych walkach, a teraz wypoczywaj na zasłużonym urlopie.

Galeria z walki dostępna jest pod poniższymi linkami:

Galeria cz. 1

Galeria cz. 2