Plebiscyty Echo Dnia – zagłosuj na naszych!

plebech

Po raz kolejny Echo Dnia organizuje plebiscyty dotyczące naszego regionu. I tak po raz siódmy wybierzemy najlepszego sportowca i trenera roku  powiatu radomskiego. Po raz pierwszy wybierzemy Sportowe Talenty. Wśród nominowanych są osoby z naszej gminy, a co ważne, również z Trablic.

Plebiscyt Sportowy Powiat Radomski 2015

  • trenerzy

Wśród nominowanych do tytułu najlepszego trenera roku 2015 powiatu radomskiego jest nasza sąsiadka Małgorzata Okólska, trener ULKS Judo Kowala. Gosia to „człowiek orkiestra”: prezes, trener, organizator. To dzięki jej staraniom udało się zorganizować po raz kolejny turniej judo w Kowali, na którym głównym gościem był Paweł Nastula. O sukcesach trenerskich mogą świadczyć liczne tytuły i medale zdobywane przez podopiecznych trener Małgorzaty Okólskiej.

Na Małgosię możemy głosować codziennie do 4 stycznia 2016 r., do godziny 24 pod tym adresem:

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/plebiscyt-sportowy-powiat-radomski-2015-trenerzy,30342,t,id.html

  • sportowcy

Jest trener, więc wśród nominowanych sportowców nie mogło zabraknąć przedstawiciela klubu ULKS Judo Kowala. O miano najlepszego sportowca powiatu radomskiego ubiega się Adrian Lenart – akademicki wicemistrz Polski w wadze do 60kg.

Kolejną nominowaną osobą reprezentującą naszą gminę jest p. Jan Molęda z LUKS Kowala – Mistrz Polski Weteranów w tenisie stołowym.

Na obu sportowców możemy głosować codziennie do 4 stycznia 2016 r., do godziny 24 pod tym adresem:

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/plebiscyt-sportowy-powiat-radomski-2015-sportowcy,30344,t,id.html

Plebiscyt Sportowe Talenty 2015 w powiecie radomskim

Plebiscyt Sportowe Talenty organizowany jest po raz pierwszy. Wśród nominowanych do tego tytułu jest dwoje zawodników reprezentujących ULKS Judo Kowala – Patrycja Drab – zwyciężczyni Pucharu Polski, oraz piąta zawodniczka Pucharu Europy, oraz Igor Błeszyński – zwycięzca turnieju w Bochni oraz Bielsku Białej, 2 miejsce w Pucharze Polski.

Głosowanie kończy się w poniedziałek, 4 stycznia 2016 roku o godzinie 23.59, a głosy możemy oddać codziennie pod tym adresem:

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/wybieramy-sportowe-talenty-2015-w-powiecie-radomskim,30919,t,id.html

Mała Ojczyzna – wybieramy najlepszych radnych gminy Kowala

A na zakończenie tego wpisu zachęcam do udziału w głosowaniu na najlepszych radnych gminy Kowala. Głosowanie kończy się w piątek, 4 grudnia, o godz. 24. Głosy można oddawać codziennie pod tym adresem:

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/mala-ojczyzna-wybieramy-najlepszych-radnych-gminy-kowala,30830,t,id.html

Zakończenie

Regulaminy plebiscytów dostępne są na stronach echodnia.eu. Metody głosowania wraz z opisem znajdują się przy każdym plebiscycie.

Uwaga! Aby móc oddać głos „tradycyjnie” należy wyłączyć oprogramowanie blokujące reklamy jak np. AdBlock.