Akcja Czyścioch 2016 w świetlicy Słoneczko

akcja_czyscioch_2016

Już po raz piąty w naszej gminie odbędzie się Akcja Czyścioch. Podobnie jak w latach poprzednich do Akcji przyłącza się Świetlica Słoneczko w Trablicach. Wszystkich chętnych chcących dołączyć się do Akcji zapraszamy w sobotę 9 kwietnia 2016r. na godz. 9:30 do Świetlicy Słoneczko.

Na zakończenie Akcji – niespodzianka! Zapraszamy!

Celem tego dnia jest zwrócenie uwagi mieszkańców naszej gminy na wagę utrzymania czystości zarówno w miejscu swojego zamieszkania jak też w miejscach publicznych. Porządek, czystość i estetyka naszej gminy to nasze wspólne zadanie i wspólna odpowiedzialność, to przykład również proekologicznego wychowania najmłodszego pokolenia.

Organizatorem Akcji jest Centrum Wolontariatu przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kowali.