Dożynki gminne Kowala 2016

dozynki

21 sierpnia 2016r. na stadionie w Kowali odbędą się Dożynki gminne. W programie Dożynek wiele atrakcji dla całej rodziny a gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Skeczów Męczących oraz zespół Playboys.

Tegoroczne dożynki rozpoczną się o godz. 12:00 Mszą Świętą w Kościele pw św. Wojciecha w Kowali. O godz. 13:15 nastąpi oficjalne otwarcie dożynek.

Znani artyści w Kowali

Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Skeczów Męczących. 

Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od ponad 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013. Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie słynny radomski zespół Playboys. Ich utwór „Lejde” ma już ponad 26 milionów wyświetleń na youtube.

Dożynki gminne zakończy pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna.

Komentarz do “Dożynki gminne Kowala 2016

  • 26 sierpnia 2016 o 11:59
    Permalink

    Bardzo mi się podobało! W przyszłym roku też się wybiorę 🙂

Leave a Reply