Ruszyły przygotowania do Sztafety Niepodległości 2016

pol2

Już niebawem 11 listopada. W tym roku roku przypada 98. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Niepodległościowej. Podobnie jak w minionym roku wyruszymy spod Domu Pamięci ks. Romana Kotlarza w Trablicach. Sztafeta wystartuje 11 listopada o godz. 11.11.

Planowany przebieg trasy to:

Trablice (Dom pamięci) -> Rożki (pomnik ku czci Polaków powieszonych przez hitlerowców 12 października 1942) -> Kowala.

Na razie podaję jedynie ogólne informacje, aby powoli zacząć przygotowania do startu. Wkrótce więcej informacji.

WAŻNE!!!

To nie jest wyścig! Nie ma wygranych i przegranych. Biegniemy wszyscy razem, aby uczcić pamięć naszych przodków, dlatego trasa wiedzie przez miejsca pamięci w naszej gminie. Nie ważne czy przebiegniesz całą trasę czy masz siłę tylko na połowę. Przyjdź! Dołącz po trasie. Nie możesz biec? Przyjedź na rowerze, hulajnodze, na czymkolwiek. Tego dnia bądźmy razem! Przekaż wiadomość przyjaciołom, sąsiadom – pokażmy naszą jedność!

Leave a Reply