Plebiscyty Echa Dnia 2016 – wesprzyj naszych!

plebech

Redakcja „Echa Dnia” ogłosiła plebiscyty, w których wybierzemy sportowca, trenera i talent roku w powiecie radomskim oraz najlepszego radnego gminy Kowala.

Trener Roku powiatu radomskiego

Po raz ósmy został ogłoszony plebiscyt na Trenera Roku powiatu radomskiego. Wśród nominowanych do tego tytułu jest nasza sąsiadka Małgorzata Okólska!

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/plebiscyt-sportowy-2016-wybieramy-trenera-roku-powiatu-radomskiego,36970,t,id.html

Sportowiec Roku powiatu radomskiego

Wśród nominowanych sportowców jest zawodnik ULKS Judo Kowala Adrian Lenart akademicki wicemistrz Polski w wadze do 60kg.

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/plebiscyt-sportowy-2016-wybieramy-sportowca-roku-powiatu-radomskiego,36952,t,id.html

Talent Roku powiatu radomskiego

W tej kategorii plebiscyt jest ogłoszony po raz drugi. Ubiegłorocznym zwycięzcą był Igor Błeszyński – zawodnik ULKS Judo Kowala.

W tym roku o tytuł Sportowego Talentu Roku walczy inny zawodnik ULKS Judo Kowala – Klaudia Chobot, brązowa medalistka Pucharu Europy oraz wicemistrzyni Polski młodzików.

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/plebiscyt-sportowy-2016-wybieramy-talent-roku-powiatu-radomskiego,36988,t,id.html

W powyższych kategoriach głosowanie kończy się w niedzielę 15 stycznia 2017 roku o godzinie 23.59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 stycznia 2017 roku podczas specjalnej sportowej gali.

Mała Ojczyzna – Duża Sprawa 2016. Wybieramy najlepszych radnych gminy Kowala

Już tylko do niedzieli 27 listopada do godz. 23.59 można oddawać głosy na radnych naszej gminy. Zachęcam do głosowania, jednocześnie dziękując za ubiegły rok, w którym, dzięki Państwa głosom, tytuł ten przypadł mojej skromnej osobie.

http://www.echodnia.eu/radomskie/plebiscyt/wybieramy-najlepszych-radnych-gminy-kowala,37520,t,id.html

Leave a Reply