Zaginięcie Danuty Wielochy

Trwają poszukiwania p. Danuty Wielochy – dyrektor PSP im. Orła Białego w Kończycach Kolonii. Pani Danuta Wielocha była widziana po raz ostatni w niedzielę, 11 grudnia w godzinach popołudniowych. Ustalono, że wyszła ze szpitala miejskiego przy ulicy Tochtermana w Radomiu. Policja po raz ostatni namierzyła jej telefon o godzinie 16:44 w okolicach Urzędu Miasta przy ulicy Kilińskiego. Potem, w godzinach 17-21, najprawdopodobniej była jeszcze w swoim domu przy ulicy Garbarskiej na Zamłyniu. Zostawiła tam samochód, którym wcześniej pojechała do szpitala. Od tamtej pory nie skontaktowała się już z nikim.

Podczas poszukiwań prowadzonych przez rodzinę przy rzecze Mlecznej na Zamłyniu znaleziono torebkę, portfel, telefon oraz dokumenty należące do zaginionej.

Danuta Wielocha ma 53 lata, 170 cm wzrostu. Ciemne krótkie włosy. Miała na sobie szarą kurtkę. Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu p. Danuty Wielochy należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu – pod numerem (48) 345-22-24 lub 997, a także do rodziny – pod numery telefonów 537-104-888 i 794-155-225.

Leave a Reply