Kolejny pojedynek Alberta – FEN 15 w Lubinie

Gala FEN 15 Final Strike zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę 14 stycznia w hali RCS w Lubinie będziemy świadkami kolejnego pojedynku Alberta Odzimkowskiego. Tym razem w klatkoringu na przeciw Alberta stanie Oskar Somerfeld.

Co wiadomo o przeciwniku Alberta?

Oskar Somerfeld, to 26-letni zawodnik z Koszalina, który debiutował w zawodowym MMA w 2010 roku. Po dwóch szybko wygranych pojedynkach w Polsce przeniósł się na Wyspy Brytyjskie, gdzie m.in. walczył dla największej brytyjskiej organizacji BAMMA i zdobył mistrzostwo federacji CSFC, w walce o tytuł pokonując uczestnika programu „The Ultimate Fighter” Anglika Jamesa Batemana. Ostatni sukces Somerfelda to pas mistrza federacji Gladiator Arena, po który sięgnął latem 2016 roku po pokonaniu Łukasza Szczerka. Obecnie „Uniwersalny żołnierz” trenuje w klubie Hammer Fight Academy w niemieckim Hamm. Na zawodowej arenie wygrał 5 walk (wszystkie przez poddanie) a tylko raz schodził pokonany.

Kibicujemy Albertowi!

Jeszcze są do nabycia bilety, aby móc wspierać Alberta na hali w Lubinie. Bilety do nabycia na Eventim.pl lub KupBilet.pl.

Można również wspierać Alberta przed telewizorem. Relacja na żywo na antenie Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20.30.

Oficjalny trailer gali FEN FEN 15 Final Strike:

Wywiad Alberta udzielony portalowi cozadzien.pl:

Leave a Reply

%d