IV miejsce Trablic w halowej piłce nożnej

W dniach 13-15 lutego w hali sportowej przy szkole podstawowej w Kowali odbywał się XIV Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Reprezentacja sołectwa Trablice zajęła IV miejsce.

Trablice pokazały charakter

Reprezentanci sołectwa Trablice w składzie:

 • Natalia Bućko
 • Kamil Hebda
 • Adrian Kaczmarczyk
 • Daniel Kucharski
 • Mateusz Mital
 • Szymon Morton
 • Nikodem Podsiadły
 • Jakub Szot
 • Bartosz Woźniak
 • Kuba Przedwój
 • Piotr Mucha

zmagania w turnieju rozpoczęli od efektownego zwycięstwa na drużyną Ludwinowa aż 7:1. Kolejny pojedynek, tym razem z ekipą z Rudy Małej okazał się równie pasjonujący a uzyskany rezultat – 5:1 dla naszej drużyny zapewnił nam awans z grupy. Ostatni pojedynek, o pierwsze miejsce w grupie, nasi reprezentanci przegrali z późniejszym finalistą rozgrywek – drużyną Maliszów-Romanów po pasjonującej i nieustępliwej walce w stosunku 0:3.

Trablice – Ludwinów 7:1

Strzelcy goli dla Trablic:

 • Daniel Kucharski – 2 gole
 • Szymon Morton – 2 gole
 • Adrian Kaczmarczyk
 • Mateusz Mital
 • Kuba Przedwój

Trablice – Ruda Mała 5:1

Strzelcy goli dla Trablic:

 • Daniel Kucharski – 2 gole
 • Mateusz Mital
 • Kuba Przedwój

Trablice – Maliszów Romanów 0:3

MiejsceDrużynaPunkty
1.Maliszów/Romanów9
2.Trablice6
3.Ruda Mała3
4.Ludwinów0

Zajmując drugie miejsce w grupie A Trablice trafiły na zwycięzcę grupy B – niepokonaną drużynę z Augustowa. Późniejszy triumfator rozgrywek nie pozostawił żadnych złudzeń, że jest najsilniejszą drużyną w czasie całych rozgrywek i odprawił naszą drużynę wynikiem 1:5.

Trablice – Augustów 1:5

Gola dla Trablic strzelił Adrian Kaczmarczyk.

Niestrudzeni zawodnicy Trablic przystąpili do meczu o 3. miejsce. Na przeciw naszej drużyny zameldowała się ekipa z Parznic. Po bardzo wyrównanym pojedynku pełnym emocji, wielu zwrotów akcji i woli zwycięstwa nasza drużyna uległa reprezentantom Parznic 0:1 tym samym zajmując 4. miejsce w XIV Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

Trablice – Parznice 0:1

Podsumowanie

Podsumowując występ naszych reprezentantów należy podkreślić, że w żadnym pojedynku nie brakowało im ambicji i woli zwycięstwa. Nie odstępowali przeciwników nawet na krok, nie „odstawiali nogi” ciągle dążąc do uzyskania jak najlepszego rezultatu. Widać po naszych zawodnikach, że z jednej strony są zadowoleni, że poprawili ubiegłoroczny rezultat (6. miejsce), ale jednocześnie czują głód, aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Następny turniej już za rok. Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa

MiejsceDrużynaZwycięstwa - PorażkiBramki
1.Augustów4 - 025:9
2.Maliszów/Romanów4 - 131:11
3.Parznice2 - 211:8
4.Trablice2 - 213:11
5.Ruda Mała2 - 29:16
6.Kotarwice0 - 33:14
7.Ludwinów0 - 33:26

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim osobom, które  pomogły w transporcie naszych reprezentantów do i z Kowali. Dziękujemy!

Niebawem relacja wideo ze zmagań naszej drużyny…

Więcej zdjęć z turnieju na stronie www.kowala.pl:

Leave a Reply