Podsumowanie kadencji

Drodzy Mieszkańcy,

Pragnę się z Wami podzielić refleksjami na zakończenie mojej kadencji jako radnego gminy Kowala. To były lata pełne wyzwań, ale również ogromnej satysfakcji z możliwości reprezentowania Was.

Pracowaliśmy razem nad wieloma inicjatywami, starając się poprawić jakość naszego wspólnego życia. Od uroczystości okolicznościowych po poprawę infrastruktury gminnej – stawialiśmy sobie ambitne cele, a Wasze wsparcie było dla mnie niesamowicie cenne.

Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście i za możliwość reprezentowania Waszych spraw. Zawsze z pełnym zaangażowaniem starałem się być Waszym głosem w radzie gminy. Spotkania z Wami, Wasze opinie i sugestie były dla mnie motywacją do działań na rzecz dobra naszej społeczności.

Nie zawsze wszystko układało się po mojej, naszej myśli. Wiele jeszcze jest do zrobienia. Zawsze staraliśmy się słuchać siebie nawzajem i szukać rozwiązań. To dzięki Wam nasze Trablice, nasza gmina jest miejscem, w którym warto żyć.

Mam nadzieję, że podjęte działania przyczyniły się do poprawy naszego codziennego życia. Dziękuję wszystkim, których przez te lata spotkałem na swej drodze, za współpracę i zaangażowanie.

Mimo zakończenia kadencji, nie kończą się nasze wspólne cele. Wierzę, że nowa rada będzie kontynuować rozpoczęte prace
i podejmie nowe inicjatywy. Również przede mną nowe wyzwania, których realizacja będzie możliwa tylko przy Waszym wsparciu.

Niech nasza gmina rozwija się, kwitnie, a wspólne działania przynoszą owoce. Z głębi serca dziękuję Wam wszystkim za te kadencje w Radzie Gminy Kowala. Niech przyszłość przyniesie nam jeszcze więcej powodów do dumy z naszej Małej Ojczyzny.

Z poważaniem

Paweł Lis

Podsumowanie mojej kadencji – wybrane inicjatywy

Leave a Reply