Dzień Sąsiada w Trablicach już za tydzień. Zaczynamy odliczanie.

13161954_1688481264749298_3934016734855270820_o

Serdecznie zapraszamy na II Spotkanie Sąsiedzkie w Trablicach pod hasłem „Europa. Polska. Trablice.”. Spotykamy się w sobotę 21 maja o godz. 16.00 na placu za Domem Pamięci ks. Romana Kotlarza. Wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kowali przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – dla ciała i ducha.

Coś dla ciała? Podobnie jak w tamtym roku będzie można się posilić przy grillu i w naszej „Kawiarence”.

Coś dla ducha? Nawiązując do hasła tegorocznej edycji „Europa. Polska. Trablice.” nie zabraknie atrakcji związanych z Europą i podróżowaniem. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z parą podróżników, którzy opowiedzą o swoich wyprawach w najdalsze zakątki naszego globu! W czasie dnia sąsiada będzie też możliwość nauki pewnego języka obcego. Jakiego? Niech to pozostanie niespodzianką. Ponadto gośćmi naszego spotkania będą wolontariusze z Włoch

Przygotowaliśmy dla państwa wiele konkursów m.in. konkurs kulinarny, konkurs wiedzy o Europie i Trablicach oraz konkurs niespodziankę. Jeśli tylko pozwoli aura, a mamy nadzieję, że tak będzie nasz dzień uatrakcyjni pokaz przygotowany przez ULKS Judo Kowala, którego prezesem i trenerem jest nasza sąsiadka Małgorzata Okólska.

Na pamiątkę naszego świętowania każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Dla tych, którym jeszcze mało atrakcji, przygotowaliśmy występ zespołu muzycznego z Trablic.

Oczywiście pamiętamy również o najmłodszych mieszkańcach naszej miejscowości. Dla nich również przygotowaliśmy całą gamę atrakcji: zabawy, malowanie twarzy i konkursy!

A to jeszcze nie koniec…

Po części oficjalnej zapraszamy na wspólne biesiadowanie z własnym „koszyczkiem”!

Najświeższe informacje dotyczące naszego spotkania znajdziecie Państwo w utworzonym z tej okazji wydarzenia na: www.facebook.com/Dzień Sąsiada w Trablicach

Przyjdź, zaproś sąsiada, wspólnie świętujmy nasz dzień!